Čo robíme

Služby Konštrukčnej Kancelárie

Klientovi ponúkame širokú ponuku služieb ako sú vypracovanie technickej dokumentácie, priemyselný dizajn, návrhy pre jednoúčelové strojné zariadenia, jednoduché aj automatizované strojné prípravky, reverzný inžiniering, tvorba CAD modelov a výkresovej dokumentácie kovových konštrukcií, strojných súčasti a zostáv strojov

 • NÁVRHY A VIZUALIZÁCIE

  Od myšlienky cez realizáciu až k Vášmu produktu - Tvorba 2D výkresovej dokumentácie - Projektovanie kovových konštrukcií - Projektovanie nástrojov a prípravkov - Projektovanie atypických strojov a zariadení.

 • 3D MODELOVANIE

  Poskytujeme konštrukčné a mechanické riešenia podľa potreby klienta s použitím softvéru Autodesk Inventor, ktorého možnosťou sú výstupy v podobe 3D CAD modelov, vizualizácií a prezentácií projektov a výkresovej dokumentácie.

 • REVERZNÝ INŽINIERING

  Vytvorenie 3D CAD modelov a 2D výkresovej dokumentácie pre Vaše existujúce strojné zariadenia a súčiastky. Presnosť nákresov a detailné popisy sú prioritou v našej firme.

 • PODPORA VÝROBY

  Zabezpečujeme proces výroby na najvyššej kvalitatívnej úrovni od plánovania celého výrobného procesu, cez konštrukčný a mechanický návrh, až po realizáciu. Spolupracujeme so slovenskými, ale aj so zahraničnými výrobnými spoločnosťami.

LiveHelpNaše služby